Alubra s.r.o - opracování hliníku a kovů

Alubra s.r.o je významnou českou společností v opracování hliníku a neželezných kovů. Nedílnou součástí je také opracování oceli a jejich slitin. Nabízíme soustružení a frézování ve třech nebo pěti osách na CNC strojích. Zajišťujeme také vysoko-produkční dělení hliníku a neželezných kovů na speciálních automatických kotoučových pilách. Součástí provozu je zámečnická a svařovací dílna, která rozšiřuje naše služby, které poskytujeme zákazníkům.

Nabídka služeb - velkoobchod s hliníkem

Společnost dále nabízí služby ve velkoobchodu s hliníkem. Hliník lze dodat v neopracovaném stavu, pouze dělený na požadovaný rozměr nebo jako finální produkt v různém stádiu opracování. Soustředíme se na střední a velkosériovou výrobu.

Splňujeme nejvyšší normy ČSN

Firma má zaveden systém managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2008, který vychází ze stanovených cílů. Nejvyšší prioritou je spokojenost zákazníka, která může vést k dlouhodobé spolupráci.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Nové frézovací centrum s 5 osami Nové frézovací centrum s 5 osami

Strojní park doplnilo nové centrum frézující v pěti osách pomocí zabudovaného výklopného stolu. Tento stroj nám umožňuje vyhovět zákazníkům, kteří potřebují vyrobit dílce složitějších tvarů. Jedná se kvalitní centrum značky HERMLE C 400.

Velkoobchod s hliníkem Velkoobchod s hliníkem

Můžeme nabídnout služby ve velkoobchodu s hliníkem. Dodáváme různě profilovaný hliník, který lze dělit na požadovaný rozměr, což zajišťují vysoko-produkční kotoučové pily nebo ho strojně opracovat dle požadavků zákazníka.

Přejít na archiv novinek

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám na sociální sítě.

 
Alubra s.r.o

Čsl. armády 941/56
794 01 Krnov

Tel.: +420 554 620 486
Email:

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Webdesign studio TAOX je také autorem webů