Služby

Soustružení

Využíváme kvalitní CNC soustruhy značek Mazak, Hyundai a Spinner. Lze využít soustružení s naháněnou revolverovou hlavou, která umožňuje začlenit frézovací proces a zvyšuje efektivitu. Maximální obrobitelný průměr je 480mm a délka 1400mm.

Pokračujte pro více informací o soustružení.

Frézování

Využíváme nové a moderní CNC frézovací centra pro třískové obrábění značek Hermle, Tajmac ZPC a MAS. Kapacitně jsme schopni obrábět ve třech osách do velikosti x=2000, y=810, z=800mm a v pěti osách do velikosti x=600, y= 600, z= 600.

Pokračujte pro více informací o frézování.

Dělení hliníku a neželezných kovů

K dělení hliníku a neželezných kovů využíváme plně automatické kotoučové pily ELUMATEC. Díky vysokým otáčkám, které dosahují až 2800 ot./min a kotoučům s břitovými destičkami, lze dosáhnout vysoké produktivity dělení a kvality řezu jako po frézování. Lze řezat i pod úhlem.

Pokračujte pro více informací o dělení hliníku a kovů.

Svařování

Naše společnost má profesionálně vybavenou svařovnou, kde jsme schopni svařit hliník, ocel a nerez. Díky procesu svařování jsem schopni reagovat na poptávku produkce technologicky složitějších výrobků a sestav, které je nutno spojit svárem.

Pokračujte pro více informací o svařování.

Zámečnictví

Zajištujeme také komplexní zámečnické práce pro sériovou výrobu. Naše produkty jsou vhodné pro výrobu žebříků, antén nebo sportovních potřeb. Máme vrtací a otjehlovací pracoviště pro série, kde je strojní vrtání a ojehlování neekonomické.

Pokračujte pro více informací o zámečnictví.

Nové soustružnické centrum Nové soustružnické centrum

Vysoce výkonné soustružnické centrum, navržené s pokročilou technologií, vykazuje skvělý výkon v tuhosti a přesnosti.

Nové frézovací centrum s 5 osami Nové frézovací centrum s 5 osami

Strojní park doplnilo nové centrum frézující v pěti osách pomocí zabudovaného výklopného stolu. Tento stroj nám umožňuje vyhovět zákazníkům, kteří potřebují vyrobit dílce složitějších tvarů. Jedná se kvalitní centrum značky HERMLE C 400.

Přejít na archiv novinek

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám na sociální sítě.

 
Alubra s.r.o

Čsl. armády 941/56
794 01 Krnov

Tel.: +420 554 620 486
Email:

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Webdesign studio TAOX je také autorem webů