• Služby - dělení hliníku

    K dělení hliníku a neželezných kovů využíváme plně automatické kotoučové pily ELUMATEC. Díky vysokým otáčkám, které dosahují až 2800 ot./min a kotoučům s břitovými destičkami, lze dosáhnout vysoké produktivity dělení a kvality řezu jako po frézování. Lze řezat i pod úhlem.

Dělení hliníku a neželezných kovů

K dělení hliníku a neželezných kovů se využívají několikanásobně vyšší otáčky řezného nástroje než je tomu u oceli a jejich slitin, proto je také nutné k tomuto řezání využívat specializované stroje. Požíváme vysoko-produkční dělící automat ELUMATEC SA 142.

ELUMATEC SA 142

Díky pilovým kotoučům s napájenými břitovými destičkami a vysoké oběhové rychlosti nástroje, je dosažena maximální kvalita povrchu a vysoká přesnost kolmosti po řezu. Díky speciálnímu systému upnutí je možno dělit různé tvary profilovaného hliníku bez poškození povrchu. Díky pile ELUMATEC MGS 72 lze také řezat pod úhlem.

ELUMATEC  MGS 72

 

Nové soustružnické centrum Nové soustružnické centrum

Vysoce výkonné soustružnické centrum, navržené s pokročilou technologií, vykazuje skvělý výkon v tuhosti a přesnosti.

Nové frézovací centrum s 5 osami Nové frézovací centrum s 5 osami

Strojní park doplnilo nové centrum frézující v pěti osách pomocí zabudovaného výklopného stolu. Tento stroj nám umožňuje vyhovět zákazníkům, kteří potřebují vyrobit dílce složitějších tvarů. Jedná se kvalitní centrum značky HERMLE C 400.

Přejít na archiv novinek

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám na sociální sítě.

 
Alubra s.r.o

Čsl. armády 941/56
794 01 Krnov

Tel.: +420 554 620 486
Email:

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Webdesign studio TAOX je také autorem webů